Sosyal Medya Pazarlaması

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin müşterilerine nerede olduklarını bilgilendirmelerine ve müşteri tabanlarını genişletmelerine olanak tanır. Doğru şekilde yapıldıysa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurmaya ve trafik, bilinçlendirme, marka tanıma ve şerefiye çekmeye yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla mücadele ediyorsanız yardımcı olmaya hazırız.
Sosyal Medya Farkı


SOSYAL MEDYA STRATEJİ GELİŞTİRME

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayarak, müşterilerimizin % 100 perfomans almalarını sağlıyoruz.Sosyal Medyaya İçerik Oluşturmak

Çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya yazı ve gönderme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.


Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları size bağlı tutmaya ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

 

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün ya da hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve onu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim servisimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada firmanız hakkında konuşuyor.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerine cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve negatif ifadeleri içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve firmamız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.Sosyal Medya Pazarlama Sürecimiz


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkili İçerik Oluşturma

Ölçüm & Raporlama

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Müşterilerimize Sosyal Medya platformlarında şirketlerinin vizyon ve misyonları gözönüne alınarak, sunmak istedikleri konu veya ürünleri en doğru şekilde tüketiciye veya potansiyel müşterilerine ulaştırma amacındayız. Marka yaratma ve sürecinde, Sosyal Medya’nın oldukça önemli bir yere sahip olduğu ve önem verilmesinin gerektiğini düşünmekteyiz.

MüşterilerimizNeler Dedi?


Sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer birçok hizmetler gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz.


 • Hız ve yeterlilik konusunda güvenebileceğimiz bir firmaydı. Bizimle birlikte işbirliği içerisinde çalışmaları gerçekten firmamızın tanıtımı bakımından faydalı olmuştur.

  Bülent KAPTAN
  Bülent KAPTAN
  CEO
 • Teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek oluşturdukları web sitemizi, firmalarına emanet ettim. Şuan için çok rahat ve mutluyum.

  Gizem KORKMAZ
  Gizem KORKMAZ
  Yönetici


DestekHemen Bize Ulaşın