Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla yeni müşteri kazanmanıza yardımcı olan en son teknolojidir. Başarılı bir mobil pazarlama kampanyasına başlamanıza, müşterilerinizi tekrar bağlamanıza ve sizi sürekli ziyaret etmelerine yardımcı oluyoruz.
Mobil Pazarlama Farkı


Online pazarlama, pazarlamanın en popüler yöntemlerinden biri olarak düşünülür. Ancak çok sayıda mobil kullanıcı bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini güçlendiriyor. Cep telefonu kullanıcılarının sayısı daha fazla olduğundan, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, günümüzde çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından bekleyebileceğinizden daha güçlü olacaktı.


Mobil Uygulama Geliştirme

Duyarlı tasarım, HTML5 ve CSS3 kullanan elde taşınır cihazlardaki web uygulamalarınız için kesintisiz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.Mobil Web Site Hizmetleri

Çeşitli mobil web hizmetleri sunuyoruz. Buna mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirme dahildir.SMS Pazarlama

İşletmeniz için tasarlanmış Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacılardan müşterileri anında iletişim kurmalarına ve hareket halindeyken etkileşime girmelerine olanak tanır.

Ne Yapıyoruz?

Dünyanın önde gelen birçok markasına güvenilir bir mobil pazarlama ortağıyız. Müşterilerimiz, mobil teknolojimizin, tercih yönetimi ve zengin analiz platformunun gücünü açığa çıkartan stratejik hizmetlerimiz hakkında sürekli olarak heyecan duyuyorlar. Tüm yaşam döngüsü boyunca mükemmel müşteri deneyimleri yaratmak için çok kanallı yeteneklerimizi SMS, MMS, mobil web, ses, QR kodları ve e-postayla kullanıyoruz.


Mobil Pazarlama Hizmetlerimiz

 

 • Mobil Website
 • SMS Pazarlama
 • Mobil Arama
 • Mobil Ticaret
 • 2D Barkodlar / QR Kodları
 • Mobil Uygulama Geliştirme
 • Mobil Pazarlama İzleme ve Kontrolü

MüşterilerimizNeler Dedi?


Sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer birçok hizmetler gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz.


 • Hız ve yeterlilik konusunda güvenebileceğimiz bir firmaydı. Bizimle birlikte işbirliği içerisinde çalışmaları gerçekten firmamızın tanıtımı bakımından faydalı olmuştur.

  Bülent KAPTAN
  Bülent KAPTAN
  CEO
 • Teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek oluşturdukları web sitemizi, firmalarına emanet ettim. Şuan için çok rahat ve mutluyum.

  Gizem KORKMAZ
  Gizem KORKMAZ
  Yönetici


DestekHemen Bize Ulaşın