Email Pazarlama

E-posta pazarlaması, bir grup kişiye e-posta kullanarak ticari bir mesaj pazarlamaktadır. En geniş anlamıyla, potansiyel veya mevcut bir müşteriye gönderilen her e-posta, e-posta pazarlaması olarak kabul edilebilir. Genellikle reklamlar göndermek, işletme talebinde bulunmak veya satış veya bağış talep etmek için e-posta kullanmayı gerektirir ve sadakat, güven veya marka bilinirliği oluşturması amaçlanmıştır.Ne Yapıyoruz?


Responsive Email Tasarımı

E-postalarınızı, her ölçekteki tüm cihazlarda en iyi formatlamaya yardımcı olmak için medya sorgularını kullanan HTML ve CSS olarak kodlayacağız.


Otomatik Email Pazarlaması

Pazarlama otomasyonu uzmanlarımız, satışlarınızı artırmanıza ve daha fazla olası satış dönüşümü yapmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda zaman, para ve hayranlık çektiğinden dolayı da tasarruf edersiniz.Email Yazarlığı

E-posta yazarlığı hizmeti, en yüksek ROI ile pazarlama kanalından daha büyük kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.


Tam Yönetilen E-posta Pazarlaması

Tam olarak yönetilen hizmetimiz ayda iki e-posta kampanyası oluşturulmasını içermekte olup, hepsi profesyonel olarak sizin için tasarlanmış ve sizin için yazılmıştır.Kampanya Üretimi ve Dağıtımı

Davranışsal olarak hedeflenmiş, tetiklenen iletişimlerle işletmenizin performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.


E-posta Listesi Temizleme

Email posta kutunuzu temizlemek ardından da yeni haber ve heyecanları duymak için beklemeye başlıyoruz.NASIL YAPIYORUZ?


Bültenin Oluşturulması

Basit sürükleyip bırakma araçlarıyla çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlayın. Hızlı ve basit!

1

Deneyimli Testler

Tek bir tıklama ile büyük e-posta servis sağlayıcılarına bir teslimat testi yapmanıza olanak tanır.

2

Tanıtımınızı Gönderelim

Kampanyanızı zamanlayın veya derhal gönderin. Raporlarımızı ve durumlarımızı teslimatımızda kontrol edin.

4

Tanıtım Kontrolü

Her şeyi kontrol edebilirsiniz: açar, tıklar, aboneliğini kaldırır, spam şikayetlerini, zıplamaları, bağlantı etkinliğini ve daha pek çok şeyi.

5

Email PazarlamasındaÖnceliklerimizEmail İçerikleri Oluşturmak

Basit sürükleyip bırakma araçlarıyla çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlayın. Tasarımınızın, her gelen kutusunda, her cihazda muhteşem görünmesi garanti edilir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken eşi benzeri görülmemiş düzeyde bir rahatlık ve kolaylık sağlarız.


Kampanyanızı Gönderin ve Teslimat Alın

E-posta kampanyaları bulut üzerinde depolandığımızdan kolaylıkla gönderilebilir; bu, masaüstünüzü, tabletinizi veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve her yerde erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı zamanlayın veya derhal gönderin. Raporlarımızı ve durumlarımızı derhal teslimatımızda kontrol edin. Tüm önemli internet servis sağlayıcılarıyla geribildirim döngülerine sahip olduğumuzdan, yüksek teslim oranları garanti edilmektedir.
A/B Split Testi

Abone tercihlerini daha iyi anlamanıza, kampanyanın başarısı hakkında fikir edinmenize ve kampanyaları zamanla etkili bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Benzersiz kitleniz için en iyi uygulamaları, açık ve dönüşüm oranları belirleyen değişkenleri ve segmentasyonunuzu hassaslaştıracaktır. Konu satırınızı, ad, e-posta içeriği, BTA ve gönderen gün / saat arasında test edin.


Kampanya ve Raporları Takip Edin

E-posta pazarlama yazılımı ile e-posta pazarlama kampanyanızın performansını takip etmek daha kolaydır. Kaç alıcıların e-postanızı açtığına, kaç tane e-postanın geri dönülmesine, oranlardan çıkmak ve istatistikleri tıklamak gibi konulara dair kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Size ait kampanyalarınızı geliştirmenize yardımcı olmak için çizelgeler ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.

10Yıl
Deneyim


300
Müşterimiz


10Milyon
Mail Gönderimi


80
Tasarlanmış Şablonlar
MüşterilerimizNeler Dedi?


Sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer birçok hizmetler gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz.


 • Hız ve yeterlilik konusunda güvenebileceğimiz bir firmaydı. Bizimle birlikte işbirliği içerisinde çalışmaları gerçekten firmamızın tanıtımı bakımından faydalı olmuştur.

  Bülent KAPTAN
  Bülent KAPTAN
  CEO
 • Teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek oluşturdukları web sitemizi, firmalarına emanet ettim. Şuan için çok rahat ve mutluyum.

  Gizem KORKMAZ
  Gizem KORKMAZ
  Yönetici


DestekHemen Bize Ulaşın